Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma kaip Jūsų asmeninė informacija renkama ir naudojama, kai apsilankote driftsgallery.com (“svetainė”).

ASMENINĖ INFORMACIJA, KURIĄ MES RENKAME

Kai lankotės Svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie Jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie Jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos Jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, renkame informaciją apie atskirus Jūsų tinklalapius ar produktus, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip Jūs sąveikaujate su svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją mes vadiname “informacija apie įrenginį”.

 Surenkame informaciją apie įrenginius naudodami šias technologijas:

– “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie pateikiami jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai apima unikalų anoniminį identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

– “Žurnalų failai” seka veiksmus svetainėje ir renka duomenis, įskaitant Jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodas / uždaromus puslapius ir datos / laiko žymes.

– “Žiniatinklio švyturiai”, “Žyma” ir “Pikseliai” yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote svetainėje, įrašyti. (Reklamos kampanijoms naudojame surinkta Facebook/Adwords pixel informaciją)

 KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

– Atsižvelgiant į Jūsų interesus siųsime jum naudingą turinį.

– Užsakomoji informacija gali būti panaudota remarketingo kompanijose, kad perduoti mūsų manymų naudingą, įdomų turinį arba pasiūlymą (remarketinimo kampanijos vyksta per Facebook/Adwords).

 Informaciją apie įrenginį naudojame, kad galėtume tikrinti potencialią riziką ir sukčiavimą (pagrinde IP adresą), o apskritai – tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę (pvz., suvesti analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja svetainėje, bei įvertinti mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

 JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS PASKIRSTYMAS

Mes dalinamės Jūsų asmeninę informaciją su trečiosiomis šalimis, tam kad svetainė ir mūsų tiekiamos paslaugos pilnai funkcionuotų, kaip aprašyta aukščiau. Mes taip pat naudojame “Google Analytics”, kad suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi svetaine. Sužinoti daugiau apie tai, kaip “Google” naudoja Jūsų asmeninę informaciją, galite čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat galite save ištrinti iš “Google Analytics” čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 TIKSLINĖ REKLAMA

Kaip aprašyta pirmiau, mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume pateikti Jums tikslinius skelbimus arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, Jums gali būti įdomūs. Daugiau informacijos apie tai, kaip tikslinė reklama veikia, galite rasti “Network Advertising Initiative” (“NAI”) mokymo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

 Galite atsisakyti tikslinės reklamos, naudodami toliau pateiktas nuorodas:

– “Facebook”: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

– “Google”: https://www.google.com/settings/ads/anonymous

– Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

– Jei norite, kad apie Jus būtų ištrinta visa informacija, prašome kreiptis į info@driftgallery.com

 Taipogi, galite atsisakyti kai kurių šių paslaugų, apsilankydami “Digital Advertising Alliance” portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

 NESEKTI

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame savo svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai iš Jūsų naršyklės gauname “nesekti” signalą.

 JŪSŲ TEISĖS

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su savo asmenine informacija, kurią mes turime. Galite paprašyti pataisyti, atnaujinti ar ištrinti Jūsų asmeninę informaciją. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis per toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

 Jei esate Europos sąjungos pilietis, primename, kad tvarkome Jūsų informaciją tam, kad galėtume vykdyti sutartis, kurias potencialiai galime turėti su jumis (pvz., jei atliksite užsakymą per svetainę), arba kitaip siekdami aukščiau paminėtų mūsų teisėtų verslo interesų. Be to, atminkite, kad Jūsų informacija bus perduota ne tik Europoje, bet ir Kanadoje, bei Jungtinėse Amerikos Valstijose.

POKYČIAI

Mes galime bet kada atnaujinti šią privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pakeitimus ar kitas operatyvines, teisines ar reguliavimo priežastis.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei Jums reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, jei turite klausimų arba norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. Pašto adresu info@driftsgallery.com